İletişim Bilgileri

emin endüstriyel ürünler sanayi ticaret

  • Yetkili Kişi: yakup küçük
  • Telefon numarası: +90 (538) 214-75-54
  • MSN: eminendustriyel@hotmail.com
  • Adres: orhanlı mahallesi demokrasi caddesi birmes sanayi sitesi yolu üzeri no:28/3c tuzla/istanbul, İstanbul, 34760, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Havalı motor , pnomatik motor

Havalı motor , pnomatik motor

Havalı Motorlar Havalı motorlar, basınçlı hava enerjisini mekanik enerjiye çeviren makinalar olarak tanımlanabilir. En öneml
sipariş alınır, 2 gün
2.500 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: yakup küçük
  • Telefon numarası: +90 (538) 214-75-54
  • MSN: eminendustriyel@hotmail.com
  • Adres: orhanlı mahallesi demokrasi caddesi birmes sanayi sitesi yolu üzeri no:28/3c tuzla/istanbul, İstanbul, 34760, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Havalı Motor

KOMPAKT VE HAFİF…Bir hava motorları emsali güç üreten bir elektrik motoruna göre ¼ ağırlığında ve 1/6 hacmindedir. Büyüklüğü ve Ağırlığı göz önüne alındığında emsali motor tiplerine göre çok çok daha fazla güç üretmektedir.

KOLAY VE MASRAFSIZ UYGULAMA…Hava hatları hemen hemen tüm endüstriyel tesislerin hemen her köşesinde bulunabilen düşük maliyetli hatlardır. Bir işletmenin vazgeçilmez ihtiyacıdır. Hava motorları hava olan her yerde ek bir tertibata veya işleme gerek kalmadan kullanılabilir, her türlü pozisyonda rahatça çalışabilir.

KOLAY YÖN DEĞİŞTİREBİLME…Hava motorları iki yönde kayıpsız çalışabilmekte ve sadece ucuz bir pnömatik bir valf vasıtası ile uygulamada iki yönlü olarak görev yapabilmektedir.

EFEKTİF KULLANIM…Hava motoru çıkış gücü hız-tork orantılı olarak sabit olup geniş bir hız-tork yelpazesinde çalışabilmektedir. Yük arttıkça devir ters orantılı olarak düşmekte, buna mukabil tork artmaktadır.

DAYANIKLILIK…Hava Motoru ısınma veya benzeri etkilenmeler olmaksızın sınırsız zaman yükte bekleyebilir, limitsiz olarak çalıştırılabilir veya durdurulabilir. Bu tip operasyonlardan zarar görmez.

DEĞİŞKEN TORK VE DEĞİŞKEN DEVİR…Hava motorunun torku hava basıncının ayarlanmasıyla kolayca kontrol edilebileceği gibi çalışma devride hava debisinin kontrolü ile arttırılabilir veya azaltılabilir. Bu ayarlamalar lineer olup herhangi bir kademe sınırlaması yoktur.

ORTAM ŞARTLARINDAN ETKİLENMEZ…Uygun Hava Motoru, bulunduğu ortam şartlarından etkilenmez. Ortamdaki sıcaklık, vibrasyon, patlama ve vuruntular çalışma performansını değiştirmez. Üstün özelliklerinden dolayı bu tip uygun olmayan ortam şartlarındaki performansı, emsali motorlarla kıyaslanmayacak şekilde üstündür.

SAĞLAM…Basit ve üstün yapısından ötürü çok az hareketli parçaya sahip olan hava motoru neredeyse hiç bakım gerektirmez ve uzun süre sorunsuz çalışabilir.

KIVILCIM OLUŞTURMAZ…Çalışma esnasında kıvılcım oluşturma ihtimali olmadığından dolayı Hava Motoru yanma ve patlama riski olan alanlarda sorunsuz çalışabilmekte ayrıca sağlam yapısı sayesinde de korozif ve tuzlu ortamlarda da rahatça çalışabilmektedir

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 2.500 TL
  • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Havalı motorlar
Oluşturma tarihi: 06.07.2013 16:08
Düzenleme tarihi: 22.06.2017 00:07